احمد بذری : شرایط تغییر وزن را ندارم


احمد بذری گفت: در حال حاضر شرایط تغییر وزن را ندارم و باید در 86 کیلوگرم بمانم.
 
احمد بذری عضو تیم ملی کشتی آزاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهار داشت: ساکن شهرستان گلوگاه استان مازندران هستم و فعلا مشغول انجام تمرینات آماده سازی هستم و عباس حاج کناری مربی تیم ملی کشتی نیز برنامه های لازم را به ما می دهد و با من در ارتباط است.
 
وی ادامه داد: از هر فرصتی برای تمرین کردم استفاده می کنم و حداقل یک جلسه در روز تمرین انجام می هم تا بدنم یک آمادگی نسبی داشته باشد تا وقتی اردوهای تیم ملی مجددا آغاز شد بتوانیم راحت تر به کار خود ادامه دهیم.
 
بذری در مورد نحوه تمریناتش گفت: یک سری تمرینات آماده سازی از جمله کار با کش و بدنسازی را در منزل انجام می دهم و با توجه به اینکه یک سالن ورزشی در اختیار ما قرار گرفته به صورت انفرادی و با یکی از دوستانم در شرایط کاملا بهداشتی تمرینات مرور فن و کشتی را نیز انجام می دهم.
 
وی در مورد برنامه های آینده اش اظهار داشت: من وزنم طوری است که نه می توانم به وزن پایین بروم و نه وزن بالا،  وزن طبیعی من 87 کیلوگرم است و امکان حضور در اوزان  79 یا 92 کیلوگرم را ندارم. در حال حاضر از تمام کارها می زنم و با تمام توان تمرین می کنم و روند آماده سازی خود را ادامه می دهم و هرجا که کادر فنی صلاح بداند مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم و کشتی می گیرم.
 
دارنده مدال نقره بزرگسالان آسیا در هند در مورد عملکردش در این رقابت ها گفت: من پیش از این در تورنمنت های مختلف در رده ی سنی بزرگسالان شرکت کرده بودم اما برای اولین بار در رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا حضور داشتم و در دیدار فینال با کمی بی تجربگی و برنامه اشتباه نتوانستم آنطور که می خواهم کشتی بگیرم.
 
وی در پایان در مورد شرایط پیش آمده در مورد ویروس کرونا خاطرنشان کرد: همه باید موارد بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند و کارهایی همچون شستن دست ها و زدن ماسک را فراموش نکنند، متأسفانه در حال حاضر به خاطر مسافرت ها مازندران دوباره شلوغ شده و در معرض خطر قرار گرفته، امیدوارم مردم به توصیه ها گوش کنند تا هرچه زودتر از شر این ویروس خطرناک راحت شویم.


تعداد بازدید :   283   |     تاریخ :   1399/02/11  |   نویسنده :   رشاد رحیم زاده  

نظرات

لطفا در صورت تمایل نظر بدهید